wtorek, 25 września 2018

#AFFDAYS WITH CENEO.PL

W zeszłą sobotę odbyła się lV edycja Aff Days with Ceneo.pl. Ci, którzy śledzą mnie od dłuższego czasu wiedzą, że jest to moja druga edycja, w której mogłam uczestniczyć z Agnieszką. O tym jacy prelegenci wystąpili w tej edycji oraz jaką wiedzę przekazali opiszę w skrócie poniżej. 

Początek

Godzina 9:00-9:45 to czas w którym można było przybywać do budynku Ceneo w celu zarejestrowania się oraz wypicia kawy, dla tych którzy nie zdążyli zrobić tego w domu bądź na jednej kawie ich dzień się nie kończy ;-) 

Powitanie uczestników i przedstawienie agendy...


Gdy zebraliśmy się w większym gronie nastąpiło powitanie uczestników a także przedstawienie czym jest program partnerski. Także abyście za dużo nie stracili, PROGRAM PARTNERSKI przeznaczony jest dla osób prowadzących blogi, kanały YouTube itd, tzn Social media, który polega na formie współpracy z Ceneo.pl a właścicielami powyższej wymienionych witryn internetowych. Współpraca polega na relacjach partnerskich. Więcej szczegółów programu możenie znaleźć na stronie pp.ceneo.pl/

Nowości w Programie Partnerskim Ceneo.pl

 Był to czas na nowinki, które weszły w życie PPCeneo.pl 

Czy da się połączyć niszową pasję z programami partnerskimi i dlaczego tak?

Prezentacje wygłosił Krzysztof Humeniuk, jednak była to jedyna prezentacja, na której nie mogłyśmy uczestniczyć, ponieważ byłyśmy w innym miejscu. Jakim, o tym poniżej ;-)

Filmowanie smartfonem

Warsztaty, na które zapisałyśmy się wspólnie z Agą. Co prawda jeszcze nie prowadzę kanału na YT, JESZCZE, jednak powoli chciałabym się w to wdrążać. Dzięki JayKeyYT wchłonęłam sporą dawkę wiedzy na temat podstawowych funkcji mojego telefonu, o którym nie miałam pojęcia, podstawowych gadżetach do filmowania oraz ciekawych przejściach między scenami.

Przerwa na kawę...

 ... i małe co nieco. Dla mnie kolejna kawa w ciągu dnia to zdecydowanie za dużo, jednak słodką przekąską nie pogardziłam, a było naprawdę w czym wybierać ;-) 
Podczas przerwy nie zabrakło zdjęcia przy ściance :-)

... oraz na słynnym już fotelu ;-)

Dobre praktyki SEO dla WordPressa, które musisz znać

 Prezentacja prowadzona przez Mateusza Jarominiaka przeprowadzona w bardzo ciekawy sposób. Zaprezentowana zarówno od strony teoretycznej jak i praktycznej, dzięki czemu wielu z nas mogło zobaczyć niektóre ważne kroki w prowadzeniu bloga poprzez WordPressa zarówno dla początkujących jak i tych bardziej zaawansowanych. 


Harmonogram działania, jak uporządkować swoją pracę 

Wykład prowadzony przez Katarzynę Berską był dla mnie bardzo inspirujący oraz powodujący pewne przemyślenia w mojej głowie. Pani Katarzyna z zawodu pedagog, polonistka nieco znudzona swoją pracą oraz brakiem rozwoju planuje rozwój w tym, z czego czerpie największą przyjemność. Dodatkowo krok po kroku zostały przedstawione przydatne rady w zarządzaniu załogą w projekcie.  

Życie bogerskiej rodziny - oczekiwania vs rzeczywistość


Lunch

Tym razem przerwa na lunch wymagała od nas przejścia do innego budynku. Całe otoczenie, w którym zlokalizowana jest siedziba firmy, z roku na rok wygląda coraz atrakcyjniej. Można by rzecz, że powstaje miasteczko biurowców. A samo jedzenie w tym roku było dużo smaczniejsze od poprzedniego ;-) 

Jak zbudować silną, milionową publikę na YouTube. Na przykładzie absolwetów Akademii Video 

Co to znaczy "być autentycznym" w sieci? Gdzie przebiega granica między online, a offline? Co zyskujesz, a co tracisz, kiedy ją zacierasz?


Jak dobrze mówić o popkulturze (i czerpać z tego przyjemność)?Niespodzianka

 Tegoroczną niespodzianką dla uczestników ewentu był pokaz barmański. Wiele sztuczek, których zapewne po wielu próbach nie byłabym w stanie zrobić. Na sam koniec zaproszono Nas na barmański poczęstunek w formie bezalkoholowego drinku ;-)

Zakończenie

Tym oto pięknym akcentem zakończyła się lV edycja Aff Days With Ceneo. W tym roku przy wejściu do siedziby firmy zawitał Wrocławski Krasnal Ceneo. Wspólna 
fotka obowiązkowo! :-D 


4 komentarze:

 1. Super event, musiało być świetnie:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Musiało być tam niesamowicie :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ekstra wpis :) Jeden z twoich lepszych, masz dryg do pisania:*

  OdpowiedzUsuń
 4. fajne wydarzenie jak i sama oprawa, a krasnale wrocławskie to ja kocham :)

  OdpowiedzUsuń