poniedziałek, 27 sierpnia 2018

Spotknie Blogerek i Vlogerek we Wrocławiu - 25.08.2018

W sobotę po raz trzeci miałam przyjemność uczestniczyć w spotkaniu Blogerek i Vlogerek we Wrocławiu. Towarzystwo bez zmian od ostatniego spotkania, miła atmosfera, pogaduchy o kosmetykach i nie tylko ;-) Tym razem miałyśmy więcej czasu ponieważ nie zostały zorganizowane żadne warsztaty, chociaż dla nas i naszej intensywności spotkań była to wiadomość bardzo na plus :-) 


Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 10 we Wrocławskim lokalu Szynkarnia na ul. Świętego Antoniego. Jednak z przyczyn od nas niezależnych, schodziłyśmy się do 11, dodam, że w ostatnim czasie Wrocław jest strasznie rozkopany, przez komunikacja jest nieco wydłużona.

Wymiana kosmetyków & licytacja kosmetyków na szczytny cel
Na spotkaniu odbyła się wymiana kosmetyków, które z jakiś względów nie podpasowały jednej z nas, a mogłyby posłużyć innej. Jak co spotkanie, również i na tym miała miejsce licytacja produktów pełnowartościowych, nienaruszonych a uzbierane pieniążki tym razem przekazałyśmy na króliczki ;-)

Upominki 

Ostatnia część spotkania zarezerwowana była na rozdanie upominków od sponsorów. Każda z Nas dostała wiele paczek od marek, których dotąd nie używałyśmy, no może nie wszystkie ;-) Poniżej przedstawiam nazwy firm, którym bardzo dziękujemy na gify.
 1.  Lilla Mai 

 2.  4 szpaki

 3.  Hean
 4.  Idunn Naturals
5. Regenerum

6. KOI

7. Vipera

8. Chocolissimo

9. O3Zone
10. Mediheal
11. Helfy.pl
12. Basic Lab
13. Revers Cosmetics
14. NaturalMe

15. Montibello

16. Oillan

17. Biofemina
18. Nanshy

19. Biolonica

20. Kneipp

21. Marion

22. I love cosmeticsZnacie któreś z powyższych marek? A może na liście znajduje się Wasza ulubiona? :-) 

7 komentarzy: