sobota, 28 kwietnia 2018

Podążaj za swoimi marzeniami

Nie ma w życiu nic piękniejszego, niż spełnianie swoich marzeń. Od najmniejszych po ogromne, potrzebujące sporego nakładu oraz zaangażowania. Zastanawialiście się co tak naprawdę daje wam radość, chęć do życia? Co sprawia że chcecie budzić się następnego dnia? Co stwarza wam werwę do działania?
Dzisiejszy post nieco odbiega od reszty, dlaczego? Ponieważ jest zupełnie inny. Nie znajdziecie tutaj propozycji stylizacji, czy też kolejnej recenzji swojego produktu. Dzisiejszy post płynie prosto z sera (chociaż nie mówię, że inne nie ;-) ). Dlaczego o tym piszę? Ponieważ w ostatnich tygodniach, przeżywałam trudne chwile. Chwile, po których nieco zniechęciłam się do wielu rzeczy. Skutkiem zniechęcenia było lekkie zaniedbanie bloga. Na szczęście powoli wracam do normy, zaczynam wszystko układać w głowie... i powiem Wam, że najlepszym lekarstwem jest czas, czas leczy rany. Oprócz tego, w trudnych momentach ważne jest aby spotykać się z ludźmi, z dobrymi ludźmi oraz zająć się czymś, co sprawia nam ogromną radość. Dlaczego o tym piszę? Ponieważ chce Was zmotywować, że nawet po największym upadku można się podnieść i iść dalej! 
Photographer: Tomasz Kassa 

3 komentarze:

  1. wow naprawdę świetna sesja, pozdrawiam:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Zgadzam się w 100% marzenia i spełnianie ich to bardzo ważna część naszego życia. Ja ostatnio też spełniłem swoje marzenie a dokładniej zapisałem się na treningi sportów walki. To był impuls kupiłem odzież do sportów walki i się zapisałem :) i stwierdzam, że to była jedna z najlepszych decyzji ostatnich lat!
    Powodzenia w spełnianiu dalszych marzeń. :)

    OdpowiedzUsuń